תהיות אופנתיות

אני נוטה להניח שפגשתם אושיות אופנה גדולות ממני.  רכישת בגדים היא סוג של עינוי שהמציא המרקיז דה סאד, ולעומתו ישיבה על כיסא קטן  מול “ג’ורג’ ” מהשב”כ כשהוא אוחז באלת בייסבול, הוא משחק דומינו במועדונית של “אחוזת ראשונים”.

אולי כי אני לא בקיא ברזי הז’אנר? אולי כי הקודים לא נהירים לי די צורכם? ואולי כי כל ההתעסקות הזו גוזלת המון זמן. זמן שניתן לנצל הרבה יותר טוב על הכורסה עם החברים מר קרלסברג  או גברת קורונה . כשמסי מזיע ואני נח.

או קיי אומר  זאת כך יונית: אני לא אוהב לקנות בגדים, טוב אתם כבר משפחה אפשר לדבר פתוח – מה לא אוהב? שונא!!

יחד עם זאת יש מספר סוגיות בעולם הזה שמטרידות אותי ועזרת הקהל נדרשת להלן מקבץ בלתי מחייב:

תהיות אופנתיות – גברים

מישהו מוכן להסביר לי מי הגאון שסכסך בין המכנסיים לנעליים וגרש את הגרביים? יש מצב שזו העמותה לקידום גיד אכילס? מי המחונן שחשב שנעליים אלגנטיות (או כפי שנהוג לכנות אותם בצפון חולון נעלי “דיסקו” ובדרום העיר נעלי “טשטש” ) בלי גרביים ובמרחק שנות אור משולי המכנסיים זה יפה? קראתי איפשהו שזה סקסי – אני בחור יסודי – הלכתי למילון – סקסי אמור להדליק מינית, או קיי כמה מכוער נאיבי ובתול אתה צריך להיות כדי להאמין שגיד אכילס יגאל אותך משלושתם? אחשלי גיד אכילס ??? אם כבר מישהי הגיעה עד שם כנראה היא עשתה הכל על מנת לברוח מהפנים והגוף, אז זה מה שיגרום לזקוף מבט בסקרנות ולחשוב: “למי יש את עצם השוק המהממת הזו?”

קוקו – אין לי שום דבר לומר על זה שיתחרה בלוק המגוחך הזה. מצטער. יש לי רק מילה אחת לומר לכם – מספריים!!

תהיות אופנתיות – נשים

ג’ינס קרוע – בואו נפתח את זה רגע – אני עוד לא מבין למה ג’ינס צריך להיות משופשף? מה רע בסתם ג’ינס נקי? אבל קרעים? מה את הומלסית? אתן בטח חושבות שזה מיוחד, כי אין מצב שמישהי חושבת שזה אשכרה יפה. ובכן ההגדרה של מיוחד הוא כשיש לך משהו ולאחרים אין, סוג של נדיר, נגיד חיידק הפפילומה אצל גברים נחשב נדיר, אבל כאן מדובר בשפעת חורף ישראלית ממוצע – חיסון דחוף !!!

ואם כבר אז עוד שאלה – מי קבע שג’ינס קרוע זה יפה וגרב קרועה זו הזנחה? אין כאן משום אפליה של הגרב? ובתור נשים באפליה אתן מבינות.

טייטס עם חולצה רחבה – זוהי חתונת הדמים בין כוכבת פורנו  לאמא טאליבן. הרי מה הוא טייטס אם לא רישום פיגורטיבי של עירום בקווי מתאר, אשר על מנת להפכו למוחשי יש רק למלא בצבעים את מקומות הנדרשים. למדקדקים בעברית קוראים לזה “צמודונים”- מכנסיים צמודים – בלשון זכר. לזכרים שנצמדים לצמודונים קוראים….מטרידים.

אגב אם מינה צמח תבדוק, יש מצב שבסבירות גבוהה היא תמצא מתאם בין בנות הטייטס והטאליבן לבין מצטלמות הסלפי בפרצוף קפוץ שפתיים, משל היו קרפדה השותה סודה לימון  קפואה מקשית.

ציור גבות- אם יש מי שיכולה להסביר לי את ההגיון בלמרוט את השיער מעל העין ואז לצייר חיקוי מדוייק ככל האפשר של השיער שזה עתה מרטת, היא ראויה לנובל בלוגיקה. באמאשלכן איך חשבתן על זה?

ברוח זו טיפ חינמי חולצת בטן היא למי שאין בטן רק מזכיר.

ועוד לא אמרתי מילה על סנדלי שורש, גופיות רשת ועגילים לגברים, או קוקו עגבניה,  נזם ועדשות צבעוניות לנשים.

הסברים ??? מישהו ??? מישהי ???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *