שלי

היי שלי

“אפשר לומר בכאב עצום כי מותו בקרב של סא”ל מ’ מעמיד באופן מזוויע עוד יותר את חוק הלאום הגזעני והנתעב, הקובע כי אזרחים כמו מ’ ז”ל, שאינם יהודים, הם אזרחים סוג ב’. ”  זו היית תגובתך  למותו של סא”ל מ’ כשעתיים אחרי פירסום דבר מותו עוד בטרם הובא למנוחת עולמים. בלכתו השאיר אלמנה ושני יתומים.

אין לי כל כוונה לדון בחוק הלאום – עליו ניתן להסכים או לחלוק – כל דיעה לגיטימית. הוא איננו הנושא בעיני.   עיתוי ההודעה לגמרי כן.

היי שלי

בהודעתך זו חתמת את שמך בעט עם מילוי  דם בספר הזהב של הרשעות הפוליטית. אילו לציניות היה דף פייסבוק פנייך היו ניבטות ממנו כתמונת הפרופיל. כיצד העלת בדעתך לחבר ויכוח פוליטי לגיטימי לשכול כבד כל כך בזמן שיא. כאילו המתנת עם תגובה מוכנה  לנופל המתאים .

על מנת לעקוץ את נתניהו היית מוכנה  לרמוס ברגל גסה את כל מה שקדוש בחברה שלנו, נעלת את נעלי הריקוד ורקדת סטפס קצבי על הדם הקדוש של סא”ל מ יהודי, נוצרי, צרקסי או מוסלמי, זה ממש לא משנה. כיצד העלת בדעתך לגייס מוות של לובש מדים טרם קבורתו לטובת פוסט עוקצני. לא הכל פוליטיקה בגרוש.

היי שלי

דווקא כאחת שהגיעה מהעיתונות מצופה היה ממך לדעת שכותרת אינה חזות הכל. המחיר בעבורה משולם במטבע קשה של פרימת התפרים הכי עדינים המחברים את החברה הישראלית אשר נתפרו בשנים של דם יזע ודמעות. כל זאת בשביל עוד סבב מחיאות כפיים מקובץ מעריצים שוטים מתודלקי שינאה זהו מחיר מופקע .

לא להאמין שהצלחת להבאיש עוד יותר את ריחם של פוליטיקאים והצלחת להוציא שם רע לאופורטוניזם זול. בהבל פה הפכת את אורן חזן לאייקון, “הצל” לסמל לנימוסים  ואת מירי רגב לפרזנטורית של טוב טעם. אני יודע שבתוך האינקובטור של קפוצי הישבן וגבוהי המצח בו את דיירת קבע איזכור השמות הללו הוא בחזקת צלם בהיכל, או יותר נכון לאטה נטול על חלב רגיל במקום חלב סויה.   נכון, אולי הם לא קוראים צ’כוב אבל הלב שלהם נמצא במקום הנכון ובבחירה בין צ’כוב ללב ההעדפה שלי ברורה.

היי שלי

רגע לפני שאת מאשימה אותי בפאשיזם ימניות ושיימינג רק אומר שאין באמירה כאן שום דבר פוליטי. לו פוליטיקאי מהימין היה עושה אותו דבר הייתי נגעל במידה זהה ומזועזע ומגנה ומתקומם בדיוק באותה עוצמה, יתירה מזו אומר כי בלא מעט סוגיות אנחנו נמצאים באותו צד של הרשת ולעיתים אני שומע אותי מדבר מגרונך.

הייתי אומר לך להתבייש, אך נוכח הרגישות שגילית בהתבטאות המדוברת ספק אם פירוש המילה נהיר לך, הייתי מצפה שתתנצלי אבל ממי שמוציא דברי מעדנות שכאלה אין מה לצפות. לכן בפני אלמנתו ויתומיו של סא”ל מ אני רוצה להתנצל על האמירה שלך ובעיקר להתבייש שאלה נבחרי הציבור שלנו.

והנה מגיע ארגומנט יום הדין ” סתימת פיות” , הוא כל כך מעמיק ורציני שאענה לך באותה רמה: אוייש תנוחי.

ביי שלי

2 תגובות בנושא “שלי”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *