פוקימון גו

טוב, אז אחרי שהמין האנושי נחת על הירח, הגיע לקרקעית הים, שירטט את הdna  ברזולוציה של full hd  נדמה כי עכשיו הוא כבש פסגה חדשה שם האויר דליל והנוף מרהיב – הפוקימון גו, מכאן אפשר רק לרדת.

למי שנחטף על ידי שבט דובר סווהילית, או היה כלוא בצינוק של כלא תאילנדי, מדובר במשחק בו בני אדם משתמשים במכשיר סלולארי על מנת לצוד דמויות וירטואליות בעולם האמיתי. בשנות השישים קראו לזה אלכוהול , בשנות השבעים קראו לזה סמים פסיכודאלים , בשנות התשעים כינו את זה כימיקלים , והיום קוראים לזה פוקימון גו – הרעיון בכולם זהה. כאמור, מרדף אחרי יצורים לרוב צהובים שרק אתה רואה אותם- תוך מאבק מחשבתי של נזר הבריאה – האדם – לבין איך לומר בעדינות הגולם- מאבק שלרוב הנברא בצלם מובס בו – מה שמוביל למחשבות נוגות על איכויותיו אבל יכול להסביר היטב תופעות חסרות פשר דוגמת טראמפ אורן חזן או סתיו שפיר.

נינטנדו שהם ממציאי הדיבוק טוענים שהם עושים את זה בכלל כדי להוציא את הילדים מהבית, צדיקים. כן, הנימוק הזה מחזיק מים ואמין בערך כמו לגמול מכור לחשיש עם התמכרות להירואין. תקראו לי מיושן – אבל כשאני הייתי ילד המלחמות היו מתרכזות איך להשאיר אותי בבית. כל כדור קופץ בחוץ מכדור של מטקות ועד כדורסל כולל, היו טריגר חזק מספיק בכדי לשלוף אותי כמו חרב מנדן אל עבר מגרש החניה שקראנו לו אז מגרש המשחקים, לעשות “כוחות” ויאללה צ’כונה.

אם עד כה נגענו רק בילדים הרי הם בחזקת קטן, או תינוק שנשבה – הרי מצבם של המכורים המבוגרים מדאיג הרבה יותר. מדובר באנשים נטולי חיים רואה חשבון פקידי בנק או אוהדי מכבי פ”ת – שהריגוש הכי גדול שלהם הוא חיובי ריבית רבעוניים , נקודות זיכוי בשומה הקרובה , או שידור חוזר בערוץ הגולד של חצי הגמר מול מכבי ת”א, המשחק נערך ב – 2005 לנודניקים שנגמרה להם בול עכשיו הסוללה.

מה שכן, שבט הזומבים הגודל והולך לנגד עינינו המשתאות , הופך את הטראש של אתמול לפסגה אינטלקטואלית נחשקת, לפתע ראיונות סלבס בגיא פינס בהן מספרת אליענה גאליס, או איך שלא קוראים לה, על הקרייבינג שלה לגלידה אחרי פרידה הופכים להיות מבט מעמיק נוסח פרויד על ההתמודדות האנושית עם משבר, ליהיא גרינר  ואביבית בר זוהר מטנפות אחת על השניה מצלצלות לרגע כמו ויכוחי הרמב”ם וחכמי האיסלאם על מהות האלוהות.

כך אם כן זירת הטמטום היא שיוויונית, לא מבדילה בין בוגר לקטין, בין מזרחי לאשכנזי, בין עני לעשיר, בין ערבי ליהודי, בין גבר לאישה – כולם מטומטמים במידה שווה ורודפים אחרי פוקימונים וירטואלים במקום להתנגח האחד בשני, רגע – אז אולי זו בכלל מזימה בהפוך על הפוך להביא שלום לעולם – וואללה האובמה הזה – לא סתם קיבל פרס נובל לשלום!!! ולנון הוא בכלל נביא או לפחות נוסטרדמוס.

Imagine all the people

Living life in peace…

You may say I’m a dreamer

But I’m not the only one

I hope someday you’ll join us

And the world will be as one

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *