פאפוס יומן מסע פרק 2 הגענו

“טיסה נעימה” נוסח הוליווד מביאה אותנו לפאפוס עוד שעה של נסיעה מביאה אותנו ללאצ’י שזה כמו “קרית עקרון” בישראל – מכירים? מה לא?? אז כזה….
“כנגדו” היא קצת פעילה – כלומר פעילה מדי בשביל זריקת אדרנלין על ספידים.  להלן תמליל שיחה מארוחת הבוקר. אנחנו על צלע הר היורד לים שזה בעצם התרגום של אלוהים לפסטוראלי:
אני: קמת מזמן ?
היא: שתיתי קפה, קראתי , עשיתי סיבוב במלון, יצאתי לריצה, התקלחתי וסידרתי תמזוודות בארונות  ואתה?
אני: קמתי.
היא: (שתיקה לא אופיינית)
אני: תראי את הנוף איזה יופי
היא: על הכל חשבו פה אבל קערה לסלט פירות גדול עליהם..
אני: זה מדהים ההשתקפות של ההרים על המים
היא: שמת לב שהשולחן פה מפלסטיק בשני שקל, חוצמזה הרעש קצת מעצבן לא?
אני: מותק זה ציוץ ציפורים.
היא: אלה ציפורים מעצבנות לא פלא שעיט אוכל אותם.
הרוגע היווני מייטיב איתה

כבר בכניסה הבחנו כי בתור לאומלט ממתינים באופן מחשיד רק גברים. “כנגדו” נעמדת מיד אחריהם. עד שאני מביא קפה לשולחן אני מבחין כי היא מחליפה מספר מילים עם האלה היוונית מצידו השני של הדלפק. כשתורי מתקרב אני מבין שאלה יוונית זה עלבון לעומת פסל הברונזה עטור עיניים כחולות מיני ים…. ואז כבר מגיע תורי  ו… היא מדלגת ועוברת לבא אחריי בפעם השניה שזה קורה נעלם הרומנטיקן ומשתחרר הירקן מחולון. ” מה נהיה מותק?” , והיא הופכת ל סופ נאצי מסיינפלד “no eggs for you” מה?? למה ?? זה התור שלי … היא מתקרבת ולוחשת ” אישתך אמרה לי שאתה אלרגי לביצים ” … לא אני לא !!! חיוך מלא  שיניים ושביעות רצון נרשם מצידו השני של חדר האוכל. מובס פניתי להטביע את יגוני בסלט פירות או צלחת איקרא אני לא בדיוק זוכר אבל סביר יותר שזה השני.

הארוחה הסתיימה לציפורים שלום.

בצהריים הפלגנו ל”לגונה הכחולה” ברוק שילדס לא הייתה שם אבל מלא גרמנים אדומים שמתקלפים כמו בצל דווקא כן. גם המילה הפלגה היא קצת הפרזה. אם אתם קוראים לאבוב גדול עם יווני חרמן בכובע של קפטן ומערכת סאונד מוגזמת הפלגה אז סבבה. הגענו לראות את סלע אפרודיטה שהיחוד המרכזי שלו הוא שהוא הסלע היחיד שקיבל שם.

השלווה הזו היית קצת יותר מדי שלווה לכנגדו לכן
בבוקר שלמחרת כבר נסענו לפאפוס. וחידה לאנשי העסקים  וכלכלנים לפרק הבא: איך אפשר לחוות את פאפוס במשך 3 ימים ב 4 יורו בלבד ?

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *