סיבוכי קורונה 4 – ואחרון – מלאך המוות

היי גיל

כשאתה קורא את זה קרוב לוודאי שאני או בבית חולים או עצור, בכל מקרה זה מייל האחרון שלי אליך. תקרא תבין. אתמול בבוקר קמתי וזה מה שהיה לי במייל.

“אריה

עכשיו יום שני שלוש וחצי בלילה ואני כותבת לך, הנייד שלי עדיין לא עובד, ואני מתה לדבר איתך ועם הילדים, זה יכול לקרות רק לי עם המזל שלי. במהלך היומיים האחרונים שמרתי על הילדים של משפחת כהנא ששני ההורים שם דני ואלה רופאים. שני ילדים נחמדים אבל לא מחונכים וצריכים ללמוד דרך ארץ. אבל לא בגללם אני כותבת אליך.

לפני שלוש שעות אני ואסתר המתוקה כבר ישנות במיטה. פתאום דפיקות חזקות בדלת ממש כמעט שוברים את הדלת מבחוץ, יצאתי מהחדר וראיתי את יוגב עם תחתונים וחצי ערום רחמנא לצלן מתקדם לדלת, עם היד הוא אמר לי להישאר ליד החדר ולא לדאוג. הוא הביט בעינית ופתח את הדלת. בצד השני עמד יהודה אחי עם דמעות בעיניים, הוא חיבק את יוגב ושאל אותו איפה אני? ניגש  אליי וחיבק אותי ואת אסתר שהיתה על הידיים שלי, והתחיל להזיל דמעות בדממה בשקט. “מה קרה?” שאלתי, וגם התחלתי לבכות. אתה כבר יודע שאצלי מיד הברזים נפתחים.

“קיבלתי טלפון מאמא, זה אבא!!! אחרי שעזבת הגיע אליו בערב אברהם בעלך וסיפר לו, משם זה רק הסתבך. אבא אמר לו שהוא לא התנהל איתך יפה והוא לא מבסוט מאיך שהוא עם הילדים ומשם זה הסתבך ועלה לטונים גבוהים. בשלב מסוים אברהם אמר לו ‘אם אתה חושב שאתה יכול לעשות עם הילדים עבודה יותר טובה אז אולי כדאי שתגדל אותם אתה!! והלך.’ הילדים נשארו בוכים אצל ההורים ולאמא לקח כמעט שעתיים להרגיע אותם. אחרי שכולם הלכו לישון היא נשארה עם אבא בשקט לבד בסלון, ואז היא ראתה שמשהו לא טוב קורה איתו. הוא עוד הספיק לומר לה שאת הילד השני שהוא מאבד ואיפה הוא טעה? לפני שהזמינה אמבולנס שפינה אותו לבית חולים. שם איבחנו כי הוא עבר אירוע מוחי לא פשוט. עם כל המצב שנוצר אמא לא יודעת לאן לרוץ קודם כל המשפחה לא יכולה לעזור כי….המצב את יודעת…..וחוץ מזה לא יודעים עם אבא יעבור את זה ואולי יעזור למצב שלו אם גם אנחנו נהיה שם והוא ישמע ואולי אפילו יראה אותנו. אותך היא לא השיגה כי הנייד המחורבן שלך לא עובד ואיתי היא בקשר לפני ראש השנה ופסח בלי שאבא ידע.’

התחבקנו ארזתי את המזוודות שלי ושל אסתר, יוגב יודיע לאלה שאני לא יכולה להגיע, עלינו על הרכב והתחלנו לנסוע להדסה. בדרך יהודה סיפר לי קצת על עצמו ועל השנים שהוא עבר היה מרתק, ברגע אחד חזרנו להיות האח הגדול והאחות הקטנה שוב. הכי מצחיק הוא שואל אותי מי זה אלברט בשבילי, לקח לי שניה להבין  על מי הוא מדבר, ואז הבנתי שהוא מדבר על מוכר הפלאפונים. מסתבר שאחרי השיחה הראשונה אלברט לחץ על חיוג חוזר ויהודה סינן, אז הוא התקשר מטלפון אחר אחרי חמש דקות ופתח עליו ג’ורה: “תקשיב לי קוראים אלברט אחותך התקשרה מהטלפון שלי שמעתי את השיחה ותזהר לנתק לי כי יש לי תוכנה שיודעת לאתר מי בעל הטלפון ואיפה הוא גר. יא חתיכת זבל מי אתה חושב שאתה, אתה לא גבר אתה מניאק. זה אחותך אתה לא מתבייש, היא כאן עם ילדה קטנה. אם היית לידי הייתה מקבל עכשיו כזאת סטירה שאתה לא מבין בכלל, איפה גידלו אותך? זה אחותך – אין לך לב? וואללה אם הילדים שלי מתנהגים ככה פפפףףףף….  אני גומר אותם. אם אתה לא בא לקחת אותה אני לוקח אותה אליי הביתה, ותחליט עכשיו!!:” ואז היה ויכוח על בין יוגב ליהודה ברכב. יהודה אמר שהוא לא מפחד, ומי הוא בכלל. יוגב אמר שאם יש רגע להתעלות זה עכשיו. אחרי מריבה ברכב יוגב הגיע לקחת אותי.

דרך אגב מי זה גיל? מה אתה שולח לו את הסיפור שלנו, יוגב סיפר לי שזה הגיע אליו איך שהוא דרך המחשב. תגיד אתה אמיתי? השתגעת??? זה החיים הפרטיים שלי ושל הילדים שלי. אז מה אם הוא משנה את השמות, מי הוא בכלל? אתה לא יודע כמה זה עיצבן אותי, אני מבקשת שהחיים שלי לא יהיו פרהסיה!!

בכל מקרה אני כותבת לך מהדסה הגענו לפה לפני שעה ואין פה אף אחד אנחנו מחכים לאמא שתגיע עוד מעט. אסתר החמודה ישנה על הידיים של יהודה על הספסל לידי ואני מקלידה לך מייל מהטלפון שלו.

בכל מקרה במצב שנוצר עוד פעם הנסיבות החיצוניות לא מאפשרות לנו להיות ביחד. אני עכשיו אגור אצל אמא, כי הילדים שם והיא לבד איתם כי אבא בבית חולים. אתה ואני, אני ואתה זה כמו הנטיפים במערת הנטיפים – ‘אהבה נכזבת’. נלחמים בנו מן השמיים. הגורל שלנו זה כנראה פעם בשלושים שנה להדליק את האהבה שלנו ואז בא כוח עליון ומכבה אותה. נגזר עלינו לאהוב מרחוק. אני מצטערת שככה שיגעתי אותך בתקופה הלא נוחה הזו. בבקשה בוא נתנתק כדי לא לעשות את זה יותר קשה ממה שזה.

שולי”

אחרי שראיתי את המייל הזה השתגעתי לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. ככה אני מזיע הטלפון מצלצל, מספר לא מזוהה, אני בטוח זה משרד הבריאות ועונה, בצד השני קול של גבר.

“שלום אריה?”

“מדבר.” אני עונה.

“מדבר אברהם אני הבעל של שולי. בוא נחסוך את כל המשחקים, אני יודע יפה מאוד מה היה לך ולשולי אשתי. אחרי שהיא עזבה סיפרה לי רינה השכנה ממול על כל הביקורים שלך אצלנו כשאני הייתי בעבודה. דרך אגב,  היא גם זו שהעבירה לי את הטלפון שלך.  מאז ששולי הלכה מהבית לפני כמה ימים אני בטוח שהיא נסעה אליך. אל תענה לי – תקשיב.

 אתמול בלילה אבא שלה קיבל אירוע מוחי לא פשוט, אחרי דין ודברים בינינו. אני מבקש שתודיע לה את זה, כי מנסים להשיג אותה ולא מצליחים. אף אחד לא יודע איפה היא. עכשיו, אני יודע שאני הדבר האחרון שהיא רוצה לראות שם, לכן אולי כדאי שתגיע איתה כי בכל אופן היא עם ילדה קטנה ולא מורגלת בנסיעות ירושלים ת”א. “

הייתי בשוק, גמגמתי

“אההה…”

“לא סיימתי.” הוא המשיך.

“עכשיו תקשיב, שולי היא הדבר הכי טוב שקרה לי, אני אוהב אותה יותר ממה שאני אוהב אותי. אשת חיל מה יש פה לדבר. אבל כנראה שהיא לא מרגישה כלפיי מה שאני מרגיש כלפיה. גם אני הייתי אידיוט לא קטן כנראה, זה עצוב אבל זה מה יש. בגלל שאני אוהב אותה כל כך, ואני יודע שהיא אוהבת אותך, עזבתי את הבית ואת הילדים השארתי אצל חמותי. אני לא רוצה ממנה כלום רק שתהיה האמא שהיא יודעת להיות לילדים, ותיתן לי לראות אותם. לא רוצה ממנה הצהרות אהבה, כסף או רכוש, רק רוצה שתהיה מאושרת ואמא טובה לילדים. כדי להיות מאושרת היא כנראה צריכה להיות איתך. אני כל כך אוהב אותה שאני רוצה שהיא תהיה עם מי שהיא אוהבת, ככה באופן פרדוקסלי אני אפילו מתפלל לשלומך, כי אני רוצה שעם שולי והילדים יהיה האדם שעושה אותה הכי מאושרת. בשבילי אתה מלאך המוות, האיש שהרס לי את הבית אבל בשבילה אתה כנראה המלאך גבריאל. אולי אני קצת דפוק שאני מתפלל לבריאותו של מלאך המוות שלי, אבל זה המצב.”

“אההה…”

“אני לא באמת רוצה לשמוע אותך, שלום!!!” וטרק

הוא ניתק את השיחה לפני שש דקות, אני מתארגן ויוצא להדסה. כן אני הולך להפר את הבידוד, ובכלל עם 39.5 חום אני בכלל פצצה מתקתקת. אני לא מתכוון לחכות עוד שלושים שנה עד שניפגש. כרגע אין לי תשובות לכלום. אם שולי תרצה להיות איתי, אחרי כל הבלגן הזה? אחרי הכול לא נפגשנו שנים.  איך נחיה חילוני וחצי חילונית-חצי חרדית בבית חרדי בי”ם? איך הילדים והמשפחה תקבל אותי? איך יקבלו את זה הילדים שלי שישמעו שבאתי לחיות בי”ם עם חרדית אחרת? לעזאזל אם אני אפילו לא יודע אם אגיע לבית חולים ואם  המשטרה לא תעצור אותי כי אני מפר בידוד או עוצר או מה שזה לא יהיה?

בכל מקרה תודה לך על הכל

בשורות טובות

אריה

מאז לא שמעתי ממנו.

תגובה אחת בנושא “סיבוכי קורונה 4 – ואחרון – מלאך המוות”

  1. מההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *