ניו יורק ניו יורק

חמושים באנגלית שבורה ומשקפי הארי פוטר הסתערו הנועזים שבכתבנו על רחובות ניו – יורק, ניו מכסיקו …….. טוב לא ניו מכסיקו נורא חם שם עכשיו, אלסקה ………טוב נו לא ממש אלסקה, נורא קר שם בעונה הזאת של השנה, ניו המפשיר ……. טוב לא לגמרי ניו המפשיר הסיילים של לגמרי לא משהו – טוב נו בגדול ניו יורק. הם יצאו לרחובותיו המאיימים של ה”תפוח הגדול” כשהם חמושים במיטב הניסיון הצבאי אותו רכשו במיזוג של ערוץ שתיים, ותחת אורות הניאון של גל”צ. הם נבחרו למשימה כי למשימות הקשות ביותר נשלחים העזים שבלוחמים . נסעו ולא הכזיבו. עם הנחיתה השתלט ערד ניר בנחישות אין קץ על יהודיה בת 102 ולאחר שזו נזכרה בשמה , מצאה את מקל ההליכה, והתחברה שנית אל השיניים נאלצה לומר בפה מלא – הילארי. אנחת רווחה נשמעה בבסיס האם.

נדב איל מצידו לא נשאר חייב, הוא דילג מעל מכשולים לא מבוטלים והגיע לגן ילדים לא רחוק מהשדרה החמישית, בכל אופן יש שם סיילים למות עכשיו, וארב שם להלן בת השלוש. מיד עם היציאה מהגן ביצע עליה נוהל עצירת חשוד כפי שתרגל לא פעם ב ש.ג של התחנה כאשר זיהה דמויות חשודות כמו אברי גילעד או עירית לינור. הלן – שניסתה להסוות את בקיאותה הפוליטית מאחורי כסות תמימה של כפפות וכובע גרב, לא הצליחה להטעות בחורינו המצוין ובתחבולות חקירה שב”כיות תוך לחץ פיזי בלתי מתון ועמידה איתנה למולה הצליח לחלץ ממנה מלמול מפליל “טון” שתורגם מיידית לעוד קול לטובת אשתו של ביל. בבור של חברת החדשות נרשמה פגיעה מדויקת במטרה.

כך אם כן נשלח חוד החנית העיתונאי אל שדה הקרב כאשר שעת ה “ש”, או ה- D DAY כפי שמלהגים בטלוויזיה סומן לשמיני לנובמבר, אז… או אז, יבחר העם האמריקאי באחד משני האנשים הכי מוכשרים שניתן היה להעלות על הדעת. הראשונה היא מוניקה לווינסקי… אופס הילארי קלינטון שהתכונה המרכזית המכשירה אותה לתפקיד היא העובדה כי היא …..כלומר………ז’תומרת…………ובכן היא אישה!!! כאשר הניסיון היחיד שרכשה הוא ניסיון כושל. המתמודד השני להחזיק את הקוד האטומי הוא אדם שמעולם לא השתמש בכספומט כי הקונספט של שימוש בלחצנים בכדי לקבל תגובה נראה לו מורכב מדי, והנסיון המכשיר אותו להביא שלום עולמי, הוא ראיון עם מיס עולם לבושה בבגד ים. היא שמה את גאוותה על כך שלא “תפסה” את בעלה בחדר הסגלגל, בעוד יריבה מתגאה שהוא תופס נשים…..בכל מקום!! איזה איכות, איזו גאווה –. איך אומרת הג’ינג’י מערוץ 10 “שיהיה לנו בהצלחה”.

במפקדה אשר על גג ניו יורקי – איך לא? – יושבים מומחים שיישמו את כל מה שלמדו ב”בית הקלפים” וב”בית הלבן”, הם משרבטים תסריטים ומסננים מילים באנגלית. אחת למאה שמונים שניות בדיוק יסננו בנונשאלנט את המילה “אלקטורים” הם עושים פרצוף נורא חשוב ומקרינים בטחון, אחרי הכל הם בנו כבר אמינות שקשה להתווכח איתה – בבחירות בארץ. שששששששש נותנים חדשות.

2 תגובות בנושא “ניו יורק ניו יורק”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *