מרור

נו עכשיו אחרי שאתם מפוצצים כמו צלחת של אבי ביטר בשיפודי התקווה , פורמים כפתור מציק במכנסיים ומשחררים אנחה , אפשר רגע לדבר חופשי ?   סיימתם לנקות כדי להתחיל לטנף?

אחרי מלחמת העולמות אצל מי עושים את החג השנה,  בה הוטחו האשמות, כינויי גנאי ותיאורים גרפים לא לגמרי מחמיאים על הצד השני במשפחה.  ואחרי שסיפרתם את כל בדיחות החג על העבדות במצרים והעבדות כאן ועל האבק שמייצרות המצות, הנקיונות מאחורינו ואפילו הברכות הגנריות בוואטס אפ לכל הנאג’סים שאין כח לדבר איתם, אבל לא נעים שלא לברך אותם. עכשיו כבר אחרי האוכל ואחרי שזייפתם חיוכים ושיקרתם חיבוקים והפה אמר איזה יופי והראש אמר איזה גועל.  ובדרך הביתה אפשר כבר לטנף חופשי.  חוץ מזה מה שהכי מטריד עכשיו זה קלקול הקיבה מהמצות והשירותים שתפוסים.

על הדודה הזאת שהתבגרה נורא וזה כי היא לא רואה נחת מהבת שלה שכבר בת 28 ועוד לא בכיוון של להתחתן ובעצם מי ילך איתה היא כזאת דאבה, שתשמור על עצמה חבל יש לה פנים יפות . ועל הדוד ההוא שחושב שהוא מצחיק ועדיין מספר בדיחות מהתקופה שעוד היה לו שיער על הראש. שלא לדבר על אחיו המעיק  שמדקדק בקריאת ההגדה ומספר סיפורים מחכימים לילדים. והבת דודה שלבושה כמו זונה בלי להגיד משהו רע כמובן,  אבל אם היא מתלבשת ככה איך היא מצפה שהילד שלה יצליח בלימודים, ובכלל איך הוא שר את הקושיות, לרחם עליו בקושי יודע לקרוא , והוא קרציה מהגיהנום. אחיו הגדול זה עם העגיל בגבה בגיל כועס לא אמר מילה כל הערב על מה הוא כועס ??  הילדים שם לא מחונכים.

והאוכל אוי האוכל – איך היא הצליחה לקלקל תפוחי אדמה בתנור, איך?  והדגים עדיף היה שישארו בים, והבשר היה שרוף, וראית איך גמרו את כל הסלטים שאנחנו הבאנו ואיך אף אחד לא נגע בסלטים של הדודה מהרצליה, ובכלל מי מביא קינואה לליל הסדר.  והקינוחים שדודה לאה הביאה בפינת חי בקיבוץ לא היו נותנים אותם לעיזים. בכלל גם השולחן לא היה נח והפילו עליך לשבת בחיבור בין השולחנות ככה שהמצה היית בגבעון דום והביצה בעמק איילון. ובכלל  אחרי שרגלי השולחן פישקו אותך כמו פרימה בלרינה סובייטית כל מה שאתה רוצה זה להחזיר את התחושה למפשעות .

ואל תשכחו להעלות תמונה של השולחן  לפייס, זה נורא מעניין.

אני יודע, אני יודע , מכל המשפחה הזו אתם הנורמאלים היחידים . והיפה בכל העניין שכולם אומרים אותו דבר על עצמם. העיקר –  אין כמו משפחה …. של אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *