מלכה


איבנל כאלב עזב אותי כשהיייתי בהריון עם הדסה. נשארתי לבד עם שתי בנות, בן והריון. היה לו דברים יותר חשובים לעשות מלהיות בעל ואבא. יום אחד הוא בא הביתה זרק את כל הבגדים במזוודה אמרתי לו ” יעקב מה קרה?” אמר לי ” אני כאן גמרתי?” “שאלתי איפה אתה הולך? ” אמר לי ” אני הולך אצל איריס הפקידה אצלנו במחסן.” “שאעשה לך סנדוויץ’?”

אמר לי “לא.”

” קח עליך משהו קר בחוץ כפרה עליך”. ” כל מה שאני צריך יש לי בצ’ימידן” ואז הלך ולקח את המברשת שיניים. אמרתי לו “מברשת שיניים פחחח מה אתה הולך להתנשק איתה?” אמר לי” גם”, אז נפל לי האסימון,” אללה יאחדק לך ואל תחזור יא איבנל כאלב. ” הוא יצא סגר ככה חזק את הדלת ואני נשארתי בתשיעי עם שלושה קטנטנים בלי עבודה בלי כסף, ובלי כלום בעסם (בעצם).

הלכתי פעם ראשונה בחיים לעזרה סוסיאלית (סוציאלית) ואמרתי להם” אני לבד עם שלושה ילדים ואחד בבטן מה אתם יכולים לעזור לי. הם חיבקו אמרו יהיה בסדר סידרו לי כמה לירות והנחות פה ושם אבל זה לא בשביל לחיות זה רק בשביל לא למות.

ילדתי את הדסה ואחרי שבועיים כבר עבדתי בנקיון של בתים. כי מה אני יודעת – לנקות! אחרי חודש כבר הייתי עושה ארבעה משרדים ושני בתים כל יום. כל יום הייתי יוצאת מהבית בארבע בבוקר אחרי שעושה סנדוויצ’ים לילדים ומכינה להם צהריים חם שיהיה טרי מהיום. בחמש בערב כשהייתי חוזרת הרוגה מהעבודה עוד הייתי קצת מנקה כדי שהבית יראה כמו בית. אילאאנית (במלעיל) הגדולה שלי היית עוזרת עם השיעורים לאחים שלה. ככה היה שש שנים.

יום אחד אחרי שש שנים דפיקות בדלת. שבע בערב יום חמישי. אני עם טרנינג קרוע ונעלי בית עם פרווה אפורה שאני הכי אוהבת, יושבת עם רגליים על השולחן צועקת ” אילאאנית הדלת”… היא פותחת בחוץ עומדת אישה אחת ובוכה מה בוכה? מוציאה את העיניים שלה. “תכניסי תכניסי אותה אילנית”
“מה קרה יא בינתי?”
“אני איריס בת הזוג של יעקב הגרוש שלך. בת הזוג עד היום בבוקר. הבוקר הוא הגיע זרק הכל לצ’ימידאן ואמר לי ‘הייתי פה’, לקח את כל הציוד האישי שלו ועבר לחיות עם יפעת שהיא סייעת בגן של איתי הבן שלנו. באתי אלייך כי ידעתי שאת היחידה שתביני אותי.”

“בטח בטח שבי יא בינתי” נתתי לה מים וקסת (קצת) עארק התחבקנו ובכינו ביחד. היא סיפרה לי שהיא עזבה את העבודה בגלל שאי אפשר שהם יעבדו ביחד.
ומאז היא עובדת בתור פקידה מחליפה דרך חברת כח אדם. עכשיו עם ילד היא לא יודעת מה לעשות.” אל תדאגי כפרה עכשיו אנחנו משפחה נעזור אחד לשני תביאי את הילד שלך שישחק עם הקטנים שלי אילאאנית תשמור גם עליו ואנחנו נצא לעבוד.” היא חיבקה אותי חזק ונישקה ובאמת אחרי יום כבר איתי שיחק עם יצחק והבנות אילאאנית שמרה עליהם ואנחנו יצאנו לעבוד. במשך הזמן היא השכירה דירה לידי ונהיינו ממש משפחה. שתי אמהות וחמישה ילדים.

יום אחד עברו ככה שלוש שנים אני מגיעה למשרד של עורך דין טלמון, בארבע וחסי (וחצי) בבוקר לנקות הוא כבר שם. שאלתי אותו אדון עו”ד טלמון מה אתה עושה כאן בשעה כזאת?” אמר לי “כבר שתי לילות אני חושב עלייך.” “עליי למה לא עשיתי טוב את השטיח?”
“מלכה תתפשטי אני רוצה שנעשה אהבה.”
“אדון עו”ד טלמון, שו אהבה? עכשיו אני באתי לעבודה יש לי מלא עבודה ויום רביעי אני עושה יסודי חדר ישיבות ואצלך חדר ישיבות בלי עין הרע יש עבודה.” אני רוצה לעשות איתך סקס על השולחן בחדר ישיבות. ”
” איך סקס כפרה? אתה יכול להיות ילד שלי, ואני לא היה לי זמן לעשות רגליים ושחי כבר חודש. חוץ מזה אתה לא נשוי לשבדית הזו שו אסמה אינגריד.”
” קוראים לה אלונה והיא עבדה בסוכנות של וולוו אבל אני רוצה אותך.” אז הוא קפץ עליי ואני נתתי לו תיכף ומיד שתי סטירות לחי “אתה לא מתבייש?!?! והלכתי. ” אחר כך חשבתי אולי עשיתי טעות, אולי באמת הייתי צריכה לתת לילד כאפות הזה פינוק, (פ רפויה) גם הייתי מרוויחה יותר וגם עובדת פחות קשה. אבל “אילי פאת מאת” ( מה שעבר מת) אחרי שבועיים שכבר לא עבדתי אצלו הגיעה מכתב תודה על העבודה המסורה וכסף מזומן – חמישים אלף.” מדרוב זה וחיאת אללה מדרוב, לפי איזה חשבון חמישים אלף?? אבל אתה מקבל סוס מתנה אתה לא בודק לו את השיניים. לקחתי את הכסף ושמתי עשר אלף בחיסכון לכל ילד.

עברו עוד ארבע שנים הילדים כבר גדולים אני ואיריס שותות נס בסלון ורואות סדרה. אני כבר מנהלת אזור בחברת ניקיון והיא מסודרת במחסן של מפעל לציוד משרדי, דפיקות בדלת. איתיצ’וק פותח תדלת. בדלת עומדת בחורה צעירה שתי רגליים דקות, כל רגל גפרור, אני מסובבת תראש מספת הנמר וצועקת לה “נשמה כבר תרמנו.”
” אני יכולה לדבר איתך”
“בטח, איתייצ’וק תכניס אותה אבא אל תהיה אשכנזי, תעשה נס קפה ותביא לה מהעוגה כושי.”

“אני יפעת בת הזוג של יעקב עד שלשום, שלשום בבוקר הוא השאיר לי פתק זה לא מתאים יותר” ונעלם.
“בת זונה מגיע לך יא זונה.” איריס סעקה (צעקה) עליה. זאתי אישה טובה אבל באמת קסת מהבולה – הגמל לא רואה את הדבשת שלו.
” שה שה מה את מדברת שטויות,
בבית הזה מי שבא ברוך הבא מכבדים ואוהבים את כולם. לכי תביאי לה קסת ולריאן כי היא נראית לי לא טוב. ”
” אני בהריון”
“אל תביאי לה ולריאן תביאי לה חיבוק.” ככה שלושתינו התחבקנו ובכינו – בכינו והתחבקנו. פיניתי לה את החדר של אילנית עד שהיא תתארגן על החיים שלה. חצי שנה אחר כך היא ילדה את ירדן מצאה דירה בבניין שלנו ועכשיו נהיינו משפחה של שלוש נשים ושישה ילדים. הלביאות הילדים קוראים לנו. אנחנו עושות חגים ביחד נוסעות לטיולים ביחד הכל ביחד. משפחה!!ככה שלושתינו כבר עשרים ושש שנים. הילדים שיהיו בריאים גדלו אנחנו סבתות שלושתינו. פה ושם היו גברים שבאו והלכו אבל לא משהו רציני, הכי רציני היה צדוק שנשאר שש שנים עם יפעת אבל לא הסתדר בסוף.

“טוב מלכה למה את מספרת לי את כל זה?”
“יעקב עכשיו נכנס למוסד סיעודי, אני רוצה לפתוח חשבון בנק רק שלי שאף אחד לא ידע ומהחשבון הזה לשלם על הטיפולים שלו שם.”
“יעקב?? יעקב?? יעקב שהשאיר אותך בהריון?? יעקב שעזב עוד שתי נשים בהריון וברח?? אנחנו מדברים על אותו יעקב? ”
” הוא אבא של הילדים שלי כפרה.”
” הילדים שלך שונאים אותו, הם לא ראו אותו לפחות עשרים שנה מאז שאני בסניף הזה. ”
” ילדים זה ילדים, אבא זה אבא, ואמא זה אמא. כל אחד עושה מה שהוא צריך. ”
” אבל הוא עזב אותך?!?! ”
” אחרי שהוא ראה מה זה, הוא לא רצה להיות אבא. יש לו דפקה מה לעשות? לי אין דפקות? לך אין דפקות? גבר צעיר “בארד” (קר מרוחק) שעובד כל היום במזגן מתחת לניאון עם ציפורניים מסודרות ומכנסיים ברוגז עם הנעליים זה נראה לך נורמלי? גם לא נורמלי, אם הכל היה נורמלי היה משעמם. ”
“מאיפה את יודעת שהוא נכנס לסעודי?”
” יודעת סמוך עליי”
” את בטוחה? ”
” מיליון אחוז”
” מלכה למה את עושה את זה? ”
מתקרבת אליו. מניחה שתי אמות על השולחן ומכוונת מבט חד לאישוני העיניים.
” כי אני אוהבת אותו”.

 

9 תגובות בנושא “מלכה”

    1. האישה הזו מלכה מלאת חמלה ורוך.
     ואתה מלך שחשבת וכתבת את זה

    2. סיפור יפה מאוד. נאיביות בלתי מתקבלת על הדעת. אבל…. הכתיבה שלך משהו משהו !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *