מה הוא באמת חושב כשהוא אומר לך בססססססדר

1. תמיד תמיד תמיד, דרבי יהיה לפני פינוי מדיח גם אם זה שידור חוזר
200 של דרבי משנת 78 בשחור לבן. זה לא דרבי זו היסטוריה.
2. חולצה לבנה עם פסים כחולים זה כביסה לבנה או צבעונית. שמישהו כבר יחליט.
3. אני מביא לילדים פלאפל וקולה בערבים שאת לא נמצאת כי הם מבקשים. ולא…. לא הייתי מביא את בר רפאלי אם הם היו מבקשים, אם כבר הייתי מביא אותה בשבילי – ושולח אותם לאימא שלך.
4. קר לך ? תתלבשי . המזגן כאן כדי לקרר זה מה שמזגן עושה בשביל זה קנינו אותו.
5. כשאני חוזר מהעבודה אפשר חצי שעה שקט…עזבי חצי שעה…עשר דקות….עזבי עד שאניח תתיק….. עזבי לא חשוב.
6. זה לגמרי הגיוני שאני זוכר את האחוזים של ג’ורדן לשלוש, או כמה פעמים הנדרי זכה בגרנד פרי של שנחאי בסנוקר, ואני עדיין שואל אותך כל יום שני בחמש אם אני אוסף את הגדול מהמתנ”ס או מהכדורסל, ואת עונה לי שזה הקטן וזה בשלישי בשש.
7. אני אקפוץ באנג’י אצנח צניחה חופשית ואגלוש מצוקים בדיוק כמו שראית בנשיונל גיאוגרפיק, יום אחרי שאת תעשי את כל הדברים שמראים בפליי בויי ובאר טי אל.
8. כן האוכל של אימא שלי יותר טעים נקודה.
9. אפילו בתנ”ך כתוב “יין ישמח לב אנוש.” לא מיץ בריאות – יין. יש לי לב, אני אנוש, ואני רוצה להיות שמח. כשאהיה חולה אשתה מיץ בריאות.
10.זה לחלוטין הגיוני לקום בארבע בבוקר לראות קליבלנד נגד גולדן סטייט, ולחלוטין לא סביר לקום בשש לטיול רומנטי על אופניים.
11. כשאדם שוכב מזיע עם חום, צמרמורות קור, והקאות זה נקרא חולה – לא פינוק . פינוק זה לשכב מתחת לשמשייה לקבל פוט מסאג’ מתאילנדית מצודדת ולשתות חלב קוקוס מאגוז קוקוס כזה עם מטריה צבעונית קטנה , ולחשוב סססאומו העולם.
12. כן נראה לי הגיוני שאני זוכר בעל פה את כל זוכות המונדיאל, כולל מלכי השירים והבישולים בכל טורניר ולא זוכר מתי יום הנישואין שלנו. איך את משווה??
13. איך זה שאני רואה כל כך הרבה ספורט ואין לי כושר ? איך את רואה כל כך הרבה תוכניות בישול ולא יודעת לב…… יודעת מה לא רוצה לענות על זה, מה תעשי לי?
14. בדקתי – נעליים לא נמצאות בפירמידת הצרכים של מסלאו.
15. אני לא עושה לך דווקא, הן צומחות בלי לשאול אותי.
16. הגבר הזה, שהוציא פוסט ויראלי על זה שרק כשאשתו הייתה בחו”ל הוא הבין כמה מטלות יש לה- חתם על פוסט שהיא כתבה רק כי היא איימה להסתיר לו בפנדל של ברצלונה.
17. גנטית זה לא יכול להיות שהתחתנת עם מטומטם ואת יולדת גאונים.
18. איך זה שאת הסוף של csi אני צריך להסביר עשר פעמים, אבל אם הילד רק משתעל לשנייה את יודעת שאחרי שיעור חינוך גופני הוא נכנס לכיתה צפונית עם מזגן ולא לבש ז’קט של טרנינג.
19. היא באמת טיפשה ומגעילה ושמנה הקים קרדשיאן הזו, כולה ניתוחים – היא גם מגעילה אותי, זה החברים שלי שולחים לי תמונות שלה, כמו ילדים בני 16 … מה אני אמור להגיד להם אל תשלחו ??? מפגרים
נו…
20. לא, את לא נראית כמו אחותו של הבן שלנו, אלא אם כן אימא “שלכם” ילדה אותך כשהייתה קטינה ואותו בגיל ששרה אימנו ילדה את יצחק – 90 .
21. לא אין לך שינה קלה, ולא את לא ישנה עם עין אחת פקוחה, ולא לא מכל פיפס את קופצת איפה הסתתרה הרגישות הזאת כשאני הקאתי לילה שלם בחזרה מהסחנה ואת איך נגיד בעדינות – נחרת.
22. לא – את לא רופאה !! לקרוא את העלון המצורף לקולדקס – לא מספיק .
23. כן , אצלנו במשפחה לומדים ככה מתמטיקה כבר שנים. מכבי ניצחה את הפועל 98:74 מה ההפרש? אם פניני קלע 8 נקודות מקל 7 ואוחיון 10 כמה קלעו הישראלים? מה מוזר בזה ?
24. אני “מציאה” כל אחת תרצה אותי, אפילו אימא שלי אמרה.
25. הילד לא מרביץ בגן – הוא מחזיר, וזה לא בגללי זה בזכותי.
26. כשביקשת ממני לזרוק זבל בשתים עשרה בלילה כשאני אחרי מקלחת ומתארגן לישון ואמרתי לך – “בכיף” – שיקרתי!!!
27. כשאני שואל אם יש מה לאכול בבית? זה לא כי אני מתעניין בפרופיל הגסטרונומי של המקרר, בדרך כלל זה כי אני יכול לאכול את המקרר.
וכן אני אוהב אותך אני לא אומר את זה כל יום כי אני יודע כמה את לא אוהבת שאני חוזר על מנטרות עייני ערך “אני רעב”.

תגובה אחת בנושא “מה הוא באמת חושב כשהוא אומר לך בססססססדר”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *