יידע כל גבר

ידע כל גבר כי לידו במיטה שוכב יצור שבשמו הקצר מכונה אישה , אך למעשה הוא עוף חול הממציא עצמו כל בוקר מחדש בטקס וודו סודי שרק חברות המסדר עצמו יודעות את פרטיו בדקדקנות שלא היתה מביישת פרשנות תנכית מתפלפלת בחצר ישיבת “תולדות אהרון ” במאה שערים. סודיות הטקס ומורכבותו מעמידות בצל כל מלאכת הצפנה וקידוד שעלולות על פי פירסומים זרים להפעיל את “מפעל הטקסטיל” בדימונה. לאחר לחץ פיזי לא מתון ושוחד לא מבוקר גילתה לי חוליה חלשה את מקצת מהסודות הכמוסים הנהירים רק ליודעות ח”ן. בסיום הקריאה האישה שאיתך תאמר לך משהו כמו “יש כאלה שעושות את זה אבל לא אני” – היא משקרת !!!

זה מתחיל במקלחת בוקר , שם ימתין לפניקס שמפו וקונדישינר או מסיכה לשיער , להדיוט ששואל מסיכה לשיער ??? מה קשור !! מסיכה זה לפנים בפורים , או אז פה אתה טועה!!!! מסיכה לשיער היא אמצעי שיגרתי לריכוך מחלפות השיער … למה ? ככה אל תציק !!

מתחת למים היא תסתבן בשלושה סבונים שונים , שני הראשונים מיועדים לגוף ולפנים המהדרות תשתמשנה במסיר איפור , ולאחר מכן תבצענה פילינג לגוף שזה כמו ניקוי משטח אבן בהתזת חול. השלישי נקרא סבון לשטיפה אינטימית – שגם אם יצמידו לי אקדח לרקה אין מצב שאני מסביר מה זה !!!

אחרי היציאה מהמים והדיאודורנט מגיע שלב המסיכה לניקוי פנים – לא מסיכה של פורים מפגר , תקרא- ניקוי פנים!!! אחר כך ימרח סרום מוליך לחות – אל תשאלו לא מבין . לכל אחד מאיברי הגוף הבאים מוקצה קרם נפרד שימרח בכוונה והשתדלות של מתפלל בתפילת שמונה עשרה של יום כיפור. פנים, עיניים, צוואר ידיים ורגליים, כל זה כדי ליצר בשר רך – כן כמו של אנטריקות פילה או שווארמה במושגים גבריים.

עכשיו אפשר להתפנות לשיער . שם העולם מתחלק בין קבוצת קרם הלחות למראה שובב צעיר וקופצני, לבין קבוצת הספריי למראה מקובע סמכותי ויציב. לשניהם מקדימים סרום – שבמונחים גבריים זה החומוס שמקדים חציל בפיתה ואחרי יתווסף ספריי לייצר אשליית נפח וב”גברית” זה הביצה במנה סביח.

עד עכשיו היינו רק בפרסומות לפני הסרט – לסרט קוראים איפור. מייק אפ יהיה אבן הפינה עליו יבנה עזריאלי, אגב תפקידו לתת גוון אחיד לפנים , בעיקבותיו ימהר הקונסילר שיסתיר פגמים יותר קשים , ופודרה שתקבע את המייק אפ. למתקשים – תחשבו על בשר מקולקל אבל מאוד מתובל ושרוף כדי שלא נבחין בטעם הלוואי – אז זה אותו רעיון. השלב הבא הוא סומק ואז שימר למראה זוהר ומלא ברק – שהשם יעזור לי אם הבנתי מה כתבתי עכשיו – אחר כך תבוא צללית לעיניים שזה שם יפה לצבע על העפעפיים ואיי ליינר שזה שם יפה לגדר גבול בין העיניים לשאר הפנים.. או משהו כזה. בהמשך יגיע עפרון גבות למראה גבות מלא – אבל הן מורטות אותן כדי שתהיינה דקות – את הסתירה הזו לא הצלחתי לישב . אחרי כל זה תמרח מסקרה על הריסים שזה יעבה יאריך ויכהה את הריסים , בעצם המסקרה היא למעשה המולטי טאלנט של האיפור . בעניין הריסים טיפ – אם אתה שומע שנגמר לה הדבק לריסים – זה לא שהיא מעוניינת להישאר עם עיניים עצומות – היא פשוט מעוניינת בריסים מלאכותיות וארוכות כאילו היתה נאקה במדבר סהרה. אחר כך יגיע העפרון לשפתיים שזה גדר הגבול בין השפתיים לשאר הפנים – כמו נגיד גדר ההפרדה או הפס שנוצר בין שני מזרונים במיטה זוגית, לסיום יגיע אודם.
את כל זה הן עושות לפני ה”אין לי מה ללבוש ” כדי להראות טבעיות – מהכל דווקא טבעיות – לך תבין !!!

אחרי כל זה תובנה אחת ותהייה אחת. ראשית אין כח בעולם שיש גבר שידע את זה לפני שקרא את הרשימה הזו , ושנית – והרבה יותר חשוב ובעיקר מוזר – איך כל מי שזוכרת בעל פה בוקר בוקר את אלף שבע מאות הסעיפים המוזרים שאוזכרו פה , לא זוכרת אחרי אלף פעם שמסבירים לה מה זה נבדל !!!!

תגובה אחת בנושא “יידע כל גבר”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *