יומן מסע פרק 4 – הגדול בעולם

אחרי העוגב הגדול בעולם, מה ? טירת הלבנים הגדולה בעולם, מה זה ? הפלא הטכנולוגי של הגשר הסב על צירו, למה? אני מביא לכם את המזח הגדול בעולם איך?  איך חייתי עד עכשיו בלי זה? אני חייב למצוא ג’וב בצוות איתור השיאים המוזרים של גינס. הפולנים האלה אין להם פרסי נובל או שיאים עולמיים בספורט אין להם פלאי עולם או אטרקציות אז הם ממציאים קטגוריות והופכים לשיאני הקטגוריות שזה עתה המציאו ושלמען האמת אף אחד חוץ מהם לא יודע שהן קיימות.

את הדרך למזח הגדול בעולם – אפילו כשאני כותב את זה אני לא מאמין לשטות הזאת – עשינו ברכבת. השילוב הזה של פולין, יהודים ורכבת, מעולם לא היה שוס גדול,  כשהתקרבנו לתחנה ראינו ארובה מעשנת מעל התחנה,  ואז גיליתי אמת מדעית – זיעה קרה יכולה להקוות בנקבי הגוף גם באפס מעלות ובגשם שוטף.

חצי יום אחר כך הגענו לחדר במלון  “כנגדו” לא אהבה את האווירה במלון, שאלוהים יודע מה זה אומר – אז החלפנו מלון,  במלון השני  הריהוט לא היה לטעמה והוא נפסל עוד בשלב האודישינים לצ’ק אין ואז הגענו אתמול לכאן מלון באזור שקט בסמוך לכנסיה יפהפיה מהמאה ה 14 ממש כמו שהיא אוהבת,  “אני הפסקתי לברוח מדברים שמפריעים לי אם גם כאן יהיה איזה מטרד שהוא יעבור..”  רטנה. בחצות בדיוק החלו פעמוני הכנסיה  לצלצל, הבטתי בה והבחנתי במבט של ה 21 הפסיכיאטרי, עשיתי את עצמי ישן ושמתי את הכרית על הראש. לא יודע אם יש קשר אבל הבוקר כשקמנו עמדה משאית מנוף בסמוך וכמה כפילים פולנים של בוב הבנאי הסתובבו עם מטר ולקחו מידות. לידיעתך פרנציסקוס.

רק עוד דבר אחד לפני האריזות ושירת “עוד קיץ ” לא ברור איך  מתוך כ – 39 מליון פולנים אין אחד שיודע לעשות קפה – אחד!! זה לא שהם לא מציעים קפה במסעדות, והם אפילו מגישים אותו והוא אשכרה שחור אבל איך נגיד את זה עדין אם אמא שלי הייתה מגישה קפה כזה לאבא שלי אין מצב בעולם שאני הייתי נולד.

את סיפורי הקניות הקניון והנעליים אני חוסך לכם, תאמינו לי אתם לא יודעים אבל אתם חייבים לי.  רק ארמוז שאני כרגע עם רגליים במים חמים וקומפרסים על המצח.  מצבם של הילדים לא ידוע, וכנגדו ? היא מתמקחת עם עוד פולניה שאפתנית וטיפשה  על מחיר לעוד זוג נעליים.

תגובה אחת בנושא “יומן מסע פרק 4 – הגדול בעולם”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *