זקן למה?

במסגרת פינתנו ” אני לא מבין” שאצלי בראש מיתרגמת ל” העולם השתגע או שאני עם כדורים פג תוקף”. נדבר היום על שיער פנים או בעברית זקן. והפעם אצל גברים.

זקן למה?? האם הפרידה משביבי הדי אן איי המבדילה בין ההומוספיאנס לקוף קשה לכם עד כדי סולידריות, משל הייתם ארגוני עובדים הכפופים להסתדרות. את השואה הויזואלית ניתן לחלק לסוגי משנה.

זקן דאעש- כזה שאינו מסודר יעני הלוק הטבעי, ואני אומר למה לעצור שם? אל תשתמשו בדיאודורנט – את הסעיף הזה אתם לרוב ממלאים בקפידה – לכו יחפים המנעו ממזגן אסלה רכב ומציוולזציה, אנא מכם הקפידו להשאיר סממן מודרני אחד קטן וחשוב – אמצעי מניעה – חשוב בעיקר לנו שאר האנושות. מקלחת מפעם לפעם תתקבל בברכה, גם טבילה בנהר תספק.

זקן מסודר- אני מבין את הרצון לכיסוי פנים נוכח הקו האקלקטי ששימש את בורא עולם כאשר עיצב את מה שאתם מכנים פרצוף ושאר העולם מכנה ” מה זה?”, ויחד עם זאת להחשב פדנטים ונקיים- האם שקלתם בורקה?

זקן צרפתי – מה חשבתם כאשר בחרתם לשים על המתחם הנצפה ביותר בגופכם פריט הנקרא על שם העם שקנה לו מוניטין כבעל ההגיינה האישית הנמוכה ביותר הידועה לאדם? ובכלל אם זה כרטיס הביקור שלכם לעולם הרשו לי לצטט את ההוגה גברי בנאי מזרם הגשש החיוור שקבע על אומת אוכלי הצפרדעים ” אלה לא נחמדים. דה גול דה פנדל…”. חומר למחשבה.

זקן תייש – ראשית אני מעריך את הקפיצה האבולוציונית  שביצעתם מהקוף אל התייש, אך אולי כאן המקום להזכיר כי שילבתם לרוורס והבטתם קדימה כל הדרך לתאונת הדרכים הויזואלית, שכן לתייש מכנה משותף גנטי קטן אם בכלל קיים לאדם, אגב הוא ממשפחת הכלביים, כך שבפעם הבאה שתגידו שאתם קופצים אליי תדעו שאקח את זה מילולית, ואין מצב שאני מסתובב איתכם ברחוב עם שקית, שכחו מזה.

זיפים –  זה בעצם ה shemale של הז’אנר, מדובר בזרע הפורענות טרם נביטתו המבעיתה  . עוד איש אינו יודע להעריך את המפגע המתפתח לו לאיטו. מחד ברור כי הנשא לוקה בוירוס אולם האופטימיסטים המושבעים (;בדרך אימו וחברתו) מזהים פאטמורגנה של החלמה אך כדרכה של פאטמורגנה או תקווה או נעורים הזמן והמרחק מעלימים אותם.

זקן מעוצב – כמו שמלת ירושלים של מירי רגב, כולם מבחינים כי היא קיימת אך איש לא מבין למה . אני מבין את הרצון לעשות הומאז למפות באפליקציית  ווייז, אך האם בהכרח זו הדרך?  האם לא עדיף היה להשיב “אני הנהג” ופשוט לכבות.

למרות שגילוח על בסיס קבוע הוא מהפרקטיקות האנושיות המאוסות שקיימות ביחד עם המתנה לשירותים במטוס , ערבי חג ,אורחים לא קרואים בערב  של יורוליג וטלפונים מקבר רחל.  היא עדיין האלטרנטיבה הפחות גרועה,  כמו שטוסטר אובן עדיף על מיקרו, או שגפילטע פיש עדיף על רגל כרושה או כמו שרדיו לא מכוון  עדיף על אחינועם ניני.   לכן אני פונה אל הצדיקים שמצוותם תגן עלינו הבבאסאלי , הבבא ברוך, הבבא במייל, הבבא בובה ובא באבו אבו הא בא  ואל אלוהי הג’ילט אנא פטור אותנו מעונשו של זה, ואפסן אופנה זו במקום בו נמצאות החותלות כריות הכתפיים והצמה הגברית

2 תגובות בנושא “זקן למה?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *