העולם על פי פלורה

אני לא מבין באמת לא מבין מה מסובך ?? מה הם נלחצים בממשלה מכל שטות. הכל מאוד פשוט , כל הפתרונות זמינים ונמצאים כאן ממש מתחת לאף, רק צריכים להקשיב. כל מה שהם צריכים לעשות להגיע לקופת חולים להמתין לרופא ולהקשיב לפלורה, עד שתורם יגיע הם יוכלו להזמין כרטיס לקלאב מד כי בעיות ממתינות לפתרון כבר לא תהיינה.

מאחר ואני אזרח נאמן, ועתידה של המדינה חשוב לי, להלן שלל פתרונות לבעיות בענייני היום: מנהרות מעזה ? מה הבעיה ? “נזרוק עליהם אטום, הכי טוב אטום צ’יק צ’ק ונגמרה הבעיה”. זליגה של פצמ”רים בגולן ? מה הבעיה? “נזרוק עליהם אטום, צ’יק צ’ק וגמרנו. כפארה כל סוריה על שערה אחת של אחד מהחיילים שלנו כפארה עליהם.” איום של חיזבאללה בצפון?…….נראה לי שאתם יודעים מה הולכת להיות השורה הבאה….

“האובמה הזה הוא אנטישמי בכלל השם שלו זה חוסיין לך תדע אם הוא לא נולד בפרס (בפיה זה פאראס) בכלל, כי אחרת איך תסביר שהוא לא זרק עליהם אטום ? ”
אני: “את מתכוונת איראן.”
היא: “חלאס עם המילים האלה מהאוניברסיטה (במלעיל) פאראס נשמה פארסי נשאר פארסי גם אם תקרא לו שבדי”
אני: “הוא נולד בהוואי”
היא: “מאיפה אתה יודע? היית בלידה שלו???”
אני: “קראתי באינטרנט, בעיתון בספרים.”
היא: “פחחחח ואתה מאמין להם ? אתה גם בטח מאמין שהלכו על הירח לא??? נראה לך הגיוני שכל ראש חודש אנחנו מתפללים ברכת הלבנה איפה שאיזה יורגנסן עשה פיפי? וואללה אתם הצעירים….. חחחח תגיד מה נולדת בתוך חסה ? אז בו אני ישאל אותך . מי המציא את האינטרנט ? אמריקאים נכון ?? נו תעשה אחד ועוד אחד כפארה.תראה מה זה עולם – אתה מאמין למשהו שאתה קורא שאתה לא מכיר את הגוי שכתב אותו , אבל בטח ללכת לקבר של הרשב”י לקבל ברכה לפרנסה אתה לא עולה – לזה אתה לא מאמין, ולזה יש הוכחות, שחור על גבי לבן – לך תבין?”

“אבל עזוב אותי מהשונא ישראל הזה, הכי חשוב לעזור לצעירים שלנו, שעובדים כמו חמורים ולא יכולים לקנות דירה . הלוואות משכנתא ואי אפשר לקנות בית. זה הכל בגלל שלמעלה בממשלה כולם מושחתים מרוויחים איזה עשרים אלף בחודש ולא חושבים על העמך. לא מעניין אותם. אין כבר היום מנהיגים מישהו ככה שינהיג את העם אין לך בגין או בן גוריון, רבין או שרון – כפארה עליו. אלה היו מנהיגים שאוכלים פסוליה, ומעמולים חביבי, לא כמו היום – ‘שוסי’ וגלידת פיסטוק.”

“תראה אבל מה זה כולם אומרים קשה קשה אבל מה? הבתי קפה מלאים, כי אלה הצעירים חיים בלי חשבון לא חוסכים שקל לבן – ליום שחור, רק לבלות בראש שלהם, אני ובעלי דוד גרנו אצל חמותי ז”ל, ימח שמה שתהיה בריאה, שבע שנים עד שעברנו לדירה שלנו, והיא עשתה לנו את המוות ‘אללה יאחדה’ מנוחתה עדן. אנחנו לא היינו מפונקים כפארה. אנחנו לא רצינו טובות מאף אחד ידענו שאין למדינה כסף .מה חושבים הצעירים ,שלמדינה יש כסף לעזור להם? מה הם חושבים ביבי נתניהו יכול לעשות מה שהוא רוצה? כל העולם על הראש שלו כפארה עליו. אם לא הוא אז מי ? מזל שיש לנו אותו. מה אתה חושב זה קל? אבל זה ממזר זה, מסובב את כולם על האצבע הקטנה , אין עליו. אחד בדור. מי יש שם חוץ ממנו – איך קוראים אותו זה החמודי עם השם של התינוק שעוד לא התגלח ? או השני עם השיער נו….. שו אסמו ??. טומי לפיד שאבא שלו היה גם משהו בפופוליטיקה, פחחחחח איבקי עליהם בקה… קח לדוגמא את אבו מאזן – הוא לא אוהב אותו, והוא לא רוצה לתת לו יותר מדי אבל אין ברירה צריך לתת לחולירות האלה מדינה . בינינו לבין עצמנו מה יש לי בבית לחם ברמאללה או מזרח י”ם. אני אומרת תחזיר להם הכל ההכל רק שיהיה כבר שלום נמאס. כח כח כח לא הכל בחיים זה כח.

“הכי מפחיד אותי זה הפילוג בתוך היהודים בתוך העם, הערבים לא מפחידים אותנו עברנו את 48 את 56 את ששת הימים ההתשה יום כיפור, שומדבר לא מפחיד אותי, מי שמפחד מהאחד – לא מפחד מאף אחד. אני לא גזענית, אבל ערבי זה זרע עמלק, אין מה לעשות. 40 שנה בקבר אסור להאמין להם – אין אמונה בגוי. הנה קוראים לי … תדע לך הדוקטור זיאד הזה הוא נשמה, עשה לי ניתוח העמיד אותי על הרגליים כפארה עליו, זה יותר טוב מאכבר יהודי זה.”

“יא עיוני שתהיה בריא – הפוליטיקה הזאת עושה אנשים חולים, תעשה כמוני אל תשמע חדשות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *