היי דונלד זה גיל

היי דונלד זה גיל

שלום חבר שלי, איך היה אצלנו? אחרי טיסה של מספר שעות בה ודאי האזנת  לחמישית של בטהובן, קראת על התקופה הכחולה של פיקאסו לאור נרות ריחניים ולגמת מכוס כבדה “ג’וני ווקר” בלו לייבל. ניגשת להתרענן במקלחת, התבשמת ולבשת את חליפת המעצבים שנתפרה במיוחד למידותיך בידי אומן, ניצבת זקוף ליד דלת המטוס, ליבך הלם בחוזקה מהתרגשות כאומר, “הנה, הנה זה מגיע, עכשיו הכל ערוך ומוכן ל…סלפי עם אורן חזן” – את החיבוק המזיע וריח העמבה גם טובי המוחות ב – CIA  לא צפו. כנראה לעולם אי אפשר להיות ערוך עד הסוף. אחרי השיא הזה פתאום לשמוע את “ניו יורק ניו יורק” ממרחק אפס ובאנגלית שבורה במבטא מרוקאי מתקבל הרבה יותר טוב. לא קשה לשער כי לבטח נזכרת בערגה בריקוד דבקה סעודי בו נטלת חלק רק 48 שעות קודם, שם נאלצת לאחוז בידיים מזיעות של גברים בשמלה. אין ספק, עכשיו אתה שלנו !!

על הדרך רק אומר לך שמכל ההישגים שלך שכל אחד מהם ראוי להכתב בספר הזהב . העושר הבלתי נתפס, קריירת הרסלינג המפוארת, תוכנית הראליטי עתירת השיימינג, המירוץ והבחירה לנשיאות ארה”ב, ועוד מספר לא מבוטל של הישגים שוודאי נשמטו מזיכרוני, המרשים מכולם בעיניי הוא …..היא מלנייה. אם לאושר היה לוגו הוא היה מעוצב בדמותה. שילוב מושלם כל כך בין יופי לקלאס לא זכור לי מאז השידוך בין ג’ורדן לחפץ הכתום. טיפ קטן מאחיך הלוונטיני – לכל הנשים בחייך יש שמות של קוקטייל עתיר וודקה – מלנייה איוונקה – מה הפלא שכולם בודקים אם יש לך קשר לרוסים, תלמד מאיתנו תתחתן עם איזה שרה וכולם יחשבו שאתה מרגל אמריקאי.

היי ביבי זה גיל

שלום חבר שלי, אתמול עברת תהליך כירורגי בהרדמה מלאה להוצאת הביטן, איך עכשיו אתה מרגיש? קל יותר? האם אתה יכול לאשר את המידע כי לאחר שהרופאים כבר איבדו תקווה הזעיקו את זהבה גלאון להעיר אותך בזעקות אחרי שהדיסק של נאום בוז’י עשה עליך עבודה יסודית כל כך?

היי שלי זה גיל

שלום חברה שלי. תראי, כשהפסדת לנתניהו שתקתי, כי באמת קרב בינך לבין נתניהו זה כמו להכניס לזירה את זבולון מושיאשוילי עם אורי ששון, איך להגיד בעדינות, אין לזה ממש ערך ספורטיבי. אחר כך התמודדת מול הרצוג – והפסדת! איך הצלחת להפסיד מול האיש ששוחרר מחקירה מאיימת רק כי החוקרים נרדמו כשהשיב להם? האמת כאן התגנב חיוך קל. ההחלטה הבאה שלקחת היא להתמודד מול ניסנקורן – פקיד אפור בארגון בריוני ומיותר – למרבה ההפתעה גם שם הצלחת להכשל, פה כבר את פרצי הצחוק התקשיתי להסתיר. את חידת חמיצר שכותבת את עצמה – לו היית אליפות עולם למקום שני באיזה מקום הייתה זוכה שלי?  מכיוון  שברור כי השלב הבא הוא קמפיין לוועד הבית, ולאוזניי גונבה שמועה כי גברת רוזנטל מקומה שלישית ואדון קוזליביץ’ מדירה חמש מקומבנים, כדאי אולי לשקול מעבר לוילה, חופשי זה לגמרי לבד.

תגובה אחת בנושא “היי דונלד זה גיל”

  1. נפלא גיל. פשוט מתק שפתיים !! הקטע עם שלי הדביק אותי לקיר , כמו גם הוודקות של דונלד ..
    מצוין !! שוב צוחקת שוב עם עצמי ושוב לבד ..
    הכי חופשי !!
    ע נ ק !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *