דוד והאיש בחליפה

הא שמעון כפרה? מה הולך בגזרת הבורקס?

שומע שמעון פעם ראשונה אני מגיע אליך כמו כוסית אילנה אשתי נוהגת, הורידה אותי ומחכה באוטו למה אצלך חניה זה גיהנום.  אז דחילאק תן לי שני קילו בורקס גבינה, שני קילו תרד, שני קילו תפוחי אדמה.

למה דוד ? מה נהיה??

עזוב עשיתי אקסידנט ביציאה מאשדוד  שברתי צלעות ורגל  זימברתי תאוטו, אל תשאל.  

(ביפפפפפפ)

איףףף וואללה זאתי תשגע אותי. דקה מחכה כבר נותנת בזמבורה, שניה אני מרגיע אותה אחי..

‘אילנה להרגיע מה ההשתוללות תרגיעי אני פה.’

מה קרה דוד?  דבר

.

בחיאת אחי, סחבק לפני חודש נוסע 2 בלילה אחרי החתונה של חבר כמו אח אני אחרי חצי שיוואס בראש, מעושן כמו לקרדה   חושך מוות, ואני “נותן ” כי הכביש ריק . 2 בלילה אחי. משום מקום איזה בת זונה  נוסעת על 20 בנתיב השמאלי,  אני בשניה סוטה שמאלה כדי לא להכנס בה פתאום  בוםםםם פצצה בכנף השמאלית . כל זה ויצאתי בנס אחי, כי אם אני לא נעלם לפני שמגיעה ניידת  אני בבעיה אחושרמוטה.

הלו …הלו… תראה את זה  מה נהיה ???  מה לא ראית אותי שאתה ככה עוקף אותי כאילו אני ילד כאפות.

אתם יש לכם הכול.  הסיוטים שלכם זה הפנטזיות שלנו. הבתים הכי גדולים המכוניות הכי טובות והנשים הכי יפות . בגלל זה אתם חושבים שהכול מגיע לכם  להכנס ראשונים למסעדה, לשבת במקום הכי טוב בסרט ולא לחכות בתור בדואר….פחחחח בטח יש לך מישהו שהולך לדואר בשבילך. אבל אותי לא קונים והכסף שלך לא עושה עליי שום רושם.  את דוד לא קונים אדוני, אין לך מספיק כסף. אז תעמוד בתור כמו כולם  והתור מתחיל אחריי.

(חיוך נוגה)

‘נו פרובלם’

אההה גם בא לנו ביציאה של אנגלית, יעני תוצרת חוץ, הבנתי. תרגיע הא. תראה איך אתה לבוש הלו פה זה ישראל חליפות  לא מתאימות למזג אויר אחרי עשר דקות אתה מסריח כמו סוס באורווה..  פחחחחח ליצן.

די דוד בחיאת דוד לא בחנות שלי. די לא חבל על העצבים.

לא למה? מה הוא חושב שהוא בא עוקף אותי בתור- חרא עליו ועל הארמאני שלו.

זה לא ארמאני.

ארמאני? הוגו בוסס ? ורסאצ’ה ? על הזין שלי  אתה והחליפה שלך.  אההה ועכשיו אתה פתאום כן יודע עברית?

קוראים לי מנחם  יעקובי אני מחסנאי במחסן החלפים של מוסך “המתקן”. החליפה היא לא ארמאני ולא ורסאצ’י היא “אפנת קדוש” משכונה ד’, ואם עקפתי אותך בתור זה כי לא ראיתי אותך והראש שלי נמצא במקום אחר תסלח לי.

למה חליפה בקונדיטוריה אחי.

בבת המצווה של הבת שלי, לבשתי מכנסיים וחולצה הבנות בכיתה צחקו עליה, “איזה מן אבא מגיע לבת המצווה של הבת שלו בלי חליפה?” וזו היית בדיחה במשך שנה שלמה. בפעם הראשונה שראיתי אותה בוכה הבטחתי לה שביום החתונה שלה אני אהיה בחליפה…

רגע אז הבת שלך מתחתנת היום ואתה במאפייה קונה בורקס? מה אתה עושה כאן?? 

קונה “למיני מזונות” לגילוי מצבה. נדרסה ב”פגע וברח”, כנראה על ידי שיכור נשמתה עדן.

אמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *