בושה

המופע של שיא הגועל – איך אירוע אחד מוציא את כולם רע!!

 

שלום יאיר נתניהו זה לא האלכוהול שעלה לך לראש -זה השתן. המציאות  שאתה רואה מבעד לזגוגית כהה של מכונית שרד מפוארת ומפולטרת בכתפיים של מאבטחים ומלחכי פינכה זו לא ישראל זו להלנד. במדינה ההיא אין פקקים או בעיות כלכליות, מדינה דה לוקס. זה אולי מסביר את תסמונת הזריחה הרקטלית ממנה מסתבר שאתה סובל. בישראל  שאני מכיר היה נכנס אבא לחדר ואומר לך “תגיד  באמאש’ך השתגעת?” (טוב אולי ספציפית כאן  בלי לערב את אמא עדיף, בטח אחרי שסיננת אותה והכי גרוע שמדינה שלמה ראתה את זה) אבל הרעיון ברור.   במדינה שהייתי רוצה לחיות בה היית נשלח חודשיים לנקות שירותים בקניון, עוד חודשיים היית עובד כקופאי ברמי לוי ומקנח כעוזר רצף בפרויקט דיור למשתכן באופקים, וצריך לחיות מהשכר המשולם בתפקידים הללו, אתה לא תאמין אבל אפילו אתה היית יוצא נשכר מכך. ובכלל רצוי שתסתובב קבוע עם חגורה מהודקת היטב כך תשמור את הנוזל האדום בין האוזניים ואת הצהוב בין הרגליים כי כשהם מחליפים מקומות זה לא עושה טוב לאף אחד – בטח לא לך . לא על השיחה אתה צריך להתבייש, אלא על סגנון החיים – בושה!!

 

שלום מאבטח עלום או שמא נאמר עלוב. להקליט שיחה של צעירים בגילופין ולסחור בקלטת  זה ספק חוקי אבל לבטח לא מוסרי. להכנס לפרטיות של מאובטח ולסחור במידע שאליו הגעת במסגרת התפקיד מעיד עליך יותר מעליו. בישראל 2018 אתה כיפה אדומה במדינה בה הייתי רוצה לחיות היית הזאב הרע. במקום לאבטח להקליט, במקום  דיסקרטיות פומביות, ובמקום איש דממה מדור רכילות זה חלומו הרטוב מזיעה קרה של כל מפקד חוליית אבטחת אישים אתה לא ביטחון אתה אפילו לא בריון אתה סתם בזיון. אתה אפילו לא מבאיש את שמם של המאבטחים – אתה סתם מביש !!

 

שלום לי לוי , כמי שאמונה על אומנות הפתיינות ומתפרנסת מצילומים המשתמשים במין ומיניות  על מנת למכור, דווקא את  עדיף שלא תדברי על החפצה. אגב באופן כללי הזוגיות עם יאיר  היא הנ.צ המשמעותי בקריירה שלך שאלמלא היא, היום קרוב לוודאי, היית ממלצרת או לכל היותר מארחת בפאב השכונתי. התגובה שלך היא יותר אופורטוניזם מעורר רחמים ממבישה!!

 

שלום פוליטיקאים יקרים טוב הבנו כבר מזמן שג’וניור הוא לא הכוכב הכי בוהק בגלקסיה, אבל גם צוות התגובות הקבוע הכולל את האורקל סתיו -“לפי התורה באנו ממצריים” – שפיר ואהוד “לא ידעתי שיש עוזרת בבית”- ברק ושותפיהם, לא יוצאים  מאוד טוב מתאונת הדרכים התקשורתית הזו. לפעמים עדיף לשתוק, אם הדיבור שווה כסף השתיקה שווה זהב. אומר את זה כאן אבל אני יודע שזה לא יעזור – תתביישו!!

 

שלום תקשורת תזכירו לי מתי הפכו החדשות לטור רכילות זולה? קחו לדוגמה את  העיתון של המדינה, שמתגאה כל כך שלא רכש את הסיפור, כששבוע לפני  פרסם את סיפורה של עדי סיגלר (מי???)  הידועה יותר בשם החברה לשעבר  של גלעד שליט כסיפור מגזין מרכזי, אבל הוא לא היחיד דוגמאות לא חסר. בכלל, ממתי הפכה יונית לוי מנושאת בשורת הפחד לנושאת בשורת הגועל?  ממתי היא הפכה מפרסומת לציפרלקס לפרזנטורית של פראמין? בושה!!

 

שלום מצקצקים, אהלן צבועים שלי. “אל תתיראי לא מן הפרושין ולא ממי שאינן פרושין, אלא מן הצבועין שדומין לפרושין שמעשיהן כמעשי זימרי ומבקשין שכר כפנחס”.  מעולם לא דיברתם כך אני יודע, זה ברור. רק דברי הגות ומשניות בפיכם. לא הייתם בני ובנות 25,  מעולם לא הייתם מרק הורמונים מבעבע, ואם היו מקליטים שיחות פרטיות שלכם על זוגיות בגיל הזה הן היו כוללות בעיקר ציטוטים מ”קהלת”, “רומיאו ויוליה” ו”חלף עם הרוח”. מעולם גברברים צעירים לא התפארו בכיבושיהם ונשים לא התרברבו  בשלל צייד שלהן. מעולם מידות גוף וכוונות ביצוע לא היו מנת חלקם של צעירים , לא החפצה ולא נעליים, סתם דאווין ברוטב חשק. אז יש לי מבזק בשבילכם גם הילדים שלכם מדברים כך!! וקחו פרשנות על הדרך, הם ילדים טובים וזה נורמלי. נא להרגע. המזל שלהם ושלכם שאתם לא ראש ממשלה, הם לא ילדים של ראש ממשלה, ובטח לא יושבים ליד שטינקר שרואה בהם קופון. חפשו טוב אולי עוד תמצאו קצת בושה.

 

שלום לך ניצולת שואה יקרה ונשכחת  מהכתבה  של יום לפני, את שלא מרשה לעצמה להדליק תנור כי אין לך כסף לחשמל, לך יש לי רק שתי מילים לומר – אני מתבייש!!


8 תגובות בנושא “בושה”

  1. אני חושבת שיותר מדי מתעסקים בפרזיט הזה ואין סיבה האמת לדעתי זה כיסוי טוב לכל השיט שיש במדינה שלנו .

    1. אני גם מתביישת וגם עצובה בפני ניצולת השואה עם התנור ובפני אימי שרק בגיל 77 מדינת ישראל הכירה בה כניצולת שואה. באביה הכירו בגיל 90! כך שזכתה.
      וכמו שהגדיר סבי ז״ל את האת המובטחת ״ לא ארץ זבת חלב ודבש אלא ארץ אוכלת יושביה…״

    2. תודה רבה מעריך את הפרגון ורוחב הלב , אבל זה בדיוק מה שעצוב כאשר מישהו אומר אמת פשוטה וזועקת לשמיים,לא ימין ולא שמאל , זה יוצא הדופן ולא הנורמה. ובכל זאת תודה, לא מובן מאליו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *