בוט

שמעו קטע

ישראל השניה

כשהייתי ישראל השניה זה היה קל. אין לחץ לא דרשו ממני שום דבר היה רגוע. כל מי שהתבאס עליי היה לי קל לנפנף “כפרה אני השניה” שחקן מחליף אני התירוץ לא הדבר האמיתי  , אם יש לך ציפיות לך לראשונה. אני? אני סטלן מישראל השניה.

ואז הייתי צ’חצ’ח, . תיאור עם כבוד.האמת התאים אני שחור אני מחולון אוהב כדורגל מוזיקה מזרחית חומוס ופיצוחים – צ’חצ’ח!!! הכי צ’חצ’ח שיש.

אספסוף

זה לקח כמה שנים ושודרגתי להיות אספסוף. אין על אספסוף!!  בקבוק עראק  עופר לוי בפול ווליום  וגופיית רשת עם סיגריות קאנט שאוחזת האצבע הקטנה עם  ציפורן xl . ככה כשכל העולם על הכיפאק ואני על הכיף רבאק הסתובבתי אני ואספסופי עוד.

עוד לא הספקתי להתרגל לסטטוס החדש והופ אני פרה מלחכת עשב וגבבה. נשמה אני פרה,  עיניים – פרה – שו  גבבה ?? מה זה הדיבור המושכל הזה? עממה גם עם זה זרמתי, כל עוד אני לא אנטריקוט  מה רע כל היום באחו מרחבי דשא נוף מגניב עם כל הפרות החברות שלי,  באמאש’ך אבל כל הדיבור הנגוע הזה על גבבה לא מתאים.

אחורי זה כפארה עליכם עשיתם אותי מנשק
קמעות , זה לא שאני לא דופק  “בוסות”  למזוזות ולתמונות של צדיקים , זכותם תגן עלינו, והחמסה על הצוואר והנעל של התינוק על האגזוז זה סגולה לבריאות הילדים.  אפילו סרט אדום  מעמוקה יש לי על היד כדי שתהיה סגולה למציאת זיווג אפילו שאני 20 שנה עם אישתי, להזיק זה לא יזיק – שיהיה…

בוט

אבל עכשיו העפתם לי את הרעפים בוט … בוט… בוט כפרות זה של ילדי כאפות חננות  חיוורים עם עגיל בגבה ושיער סגול. מה באתם עליי עם היי טק מתאווזים עליי,  יענו סחבק קורא צ’כוב.. פחחחח איכסא עליק צורה לכם …נראה לכם אני לירד.

אז מה הקטע בעצם ? כל הזמן הזה הכל השתנה חוץ משני דברים . הראשון שאתם כל הזמן קוראים לי בשם אחר – כל פעם שם מסתלבט אחר, חליק. דבר שני אני ממשיך לנצח בחירות. בואו נשמור על זה ככה. 

שלכם
בוט ( לשעבר ישראל השניה, צ’חצ’ח,אספסוף, מנשק קמעות,  פרה מלחכת עשב קש וגבבה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *