אהלן יאיר נתניהו ואריאל אולמרט

אהלן יאיר נתניהו ואריאל אולמרט. אנחנו לא מכירים. אני גיל הבן הכי לא סודי של משה (מוסא) עדני,זצ”ל. הבן הקטן,  אח לבת שבע שמתחת למונח מצוינות במילון מתנוססת תמונתה,  ואח לאיציק שהמושג ערכיות רשום על שמו בטאבו , ( אבל רק הוא, שום בניין או שכונה לא רשומה על שמו – חבל) . שמתי לב שאתם מסעירים אחד את השני, ונרקם בנכם מן סיפור אהבה, סוג של פיניאס ופרב, או שקע ותקע רק צבועים בירוק דולרי כזה.

אממה? יש כמה בעיות עם הסיפור הזה. הראשונה היא ששניכם הולוגרמה ברמה הציבורית עם משקל סגולי של קולה זירו , ואם לא אבא – הייתם שוים ארבעה לייקים ביום צוקרברגי מסביר פנים במיוחד.  בגדול שניכם מעניינים כמו שידור חוזר של פופוליטיקה בשתיים בלילה בערוץ 33, אבל עשיתם הכל בשביל למשוך תשומת לב, ומכיוון שאתם  רגילים לבקש משהו להשתמש בשם של אבא ולקבל – אז בבקשה.

הבעיה הגדולה היא הניתוק והזחיחות שנוטפת מכל חילופי הדברים רוויי הטוסטסטרון והאגו. בתור שני ילדים פריוולגים אתם בטח לא תבינו מישהו שאבא שלו פשוט כל בוקר קם לעבודה אמיתית לא חי על כספי ציבור ולא סידר לילדיו עבודה, ג’וב בצבא  או אפילו כרטיסים להצגה בהנחה. אגב לא כי הוא היה אבא רע, אלא כי הוא האמין בעבודה קשה, והאמין שאלה הערכים עליהם יגדלו ילדיו. אין ארוחות חינם, כן מין איש מוזר שכזה.

עד היום התעלמתי משניכם כי בגדול הפרדת אשפה ביתית מרתקת אותי יותר משניכם גם יחד, ואז אתם נכנסתם לתמונה יאיר ואריאל היקרים. משמיצים בפומבי אחד את השני כשאחד רוצה לטהר את אביו בדיעבד והשני רוצה למנוע הכתמה עתידית. כמה חוסר מודעות ואגוצנטריות ריכזתם במספר שורות וירטואליות שהצלחתם לגרום לי להגיב לקשקוש השחצני שלכם. כל הכבוד.

עכשיו תקשיבו חבר’ה , בשונה משניכם לי היה אבא – בן יחיד – שברח מהבית בגיל 14 כדי להלחם על ירושלים במלחמת השחרור, הוא סיים את המלחמה בלי צל”ש או תעודת הוכרה והתודה היחידה שהמדינה נתנה לו בסיומה, היא פשוט סרבה לתת לו עבודה, בגלל שלא נשא את שם המשפחה הנכון, אז הוא פשוט פתח עסק. הוא לא לקח שוחד לא ידע מה זה מעטפות כסף וכשהעבירו לו דירה הוא לא רק שילם ביד נדיבה ונתן טיפ אלא גם נתן יד – אמרתי כבר – מוזר.   לא אני ולא אחיי מעולם לא קיבלנו כלום במתנה תתפלאו יש גם אנשים כאלה. אמא שלי מעולם לא שתתה שמפניה ורודה, אגב היא אהבה סודה אם זה חשוב,  ולא ציירה ציורים מביכים באיכותם וניצלה את הקשרים של אבא כדי שימכור אותם. מוסא מעולם לא נחקר במשטרה ואפילו לא קיבל דוח על עבירת תנועה. לי אין מאבטח והנהג היחיד שיש סיכוי שיסיע אותי לבוש במדי אגד או מד”א ועל שניהם אוותר בשמחה. אני לא מבלה עם נשיאים ומתרועע עם אילי נדלן, אלא אם החבר שלמד ב”אשל הנשיא” וקנה חלקת קבר נחשב נשיא ונדל”ניסט.

בקיצור אני חי את חיי, ומשתדל להימנע מזיהום האויר שאתם שניכם מייצרים. המציאות המעוותת והמנותקת ששניכם חיים בה  לא קשורה בשום צורה לי או לאף אחד שאני או מכריי מכירים באופן בלתי אמצעי. אז באמאשלכם עזבו אותנו מהקקה הזה … אההה ואפרופו קקה גם אין לי כלב.

נ.ב לנוחיות דוברי העברית , להלן תרגום הפוסט לשפה מדוברת.

שחררו יא מעיקים גם ככה בזכות האבות שלכם  והחום קשה לנו אז עכשיו גם אתם באתם לנו על הראש.

גיל עדני

2 תגובות בנושא “אהלן יאיר נתניהו ואריאל אולמרט”

  1. מכתב נוגע ללב , מסכים עם כל תוכנו.
    טוב שיש אנשים כאלה בעם שלנו.
    תודה על תוכנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *